Інтернет-магазин виробника
Безкоштовна доставка від 500 грн
0
0

Про продукт

Про продукт

ТМ Vladi Toys – провідний український виробник настільних і розвиваючих ігор для дітей. Поєднуючи різні матеріали та власні технології, ми створюємо цікавий та неповторний продукт.
Для нас надзвичайно важлива безпека, якість та екологічність. У виробництві ми використовуємо тільки найкраще.

Ми підтримуємо високі стандарти в усьому

Наша продукція проходить випробування в незалежних лабораторіях. Ми контролюємо якість на кожному з етапів виробництва відповідно до галузевих і внутрішніх стандартів підприємства: від контролю матеріалів до випуску готової продукції на склад.
ЕКО картон. Деталі виготовлені з міцного картону, що забезпечує безпеку і довговічність.

Якісні текстильні матеріали. У серії наших текстильних бізібордов ми комбінуємо тканину з різними допоміжними матеріалами. Ґудзики, кнопки, фастекси, липучки – все це допомагає дітям безпечно тренувати дрібну моторику пальчиків. Ми не раз проводили краш-тест бізібордов і точно впевнені в тому, що вони витримають перевірку дитячими ручками і зубками.

Натуральна деревина. Усі дерев’яні ігри та іграшки ручної роботи. Для фарбування деталей ми використовуємо безпечні та дуже якісні фарби німецького виробництва.
Завдяки нашому дбайливому ставленню до навколишнього середовища, ми впроваджуємо системи ефективного використання енергетичних ресурсів.